Hoppa till innehållet
Ikke på lager
Holy Crap Juletrøje
Holy Crap Juletrøje
Holy Crap Juletrøje
Holy Crap Juletrøje
Holy Crap Juletrøje

Juletrøjen er i herrestørrelser, men hvis du ønsker en størrelse, som modsvarer damestørrelse, vælger du blot en størrelse mindre end din sædvanlige størrelse. Eksempel: Herrestørrelse Small modsvarer damestørrelse Medium.

Det er vel soleklart, at hvis julemanden findes, så gør enhjørningen det også! Men hvem kom egentlig først? Det er vist lidt uklart... men DU kan uden tvivl blive den første til julefrokosten til at bære denne flotte juletrøje, det er én ting, der er sikker.

Juletrøjen er en superblød og behagelig strikket trøje, som passer fantastisk godt til at have på til julefrokosten med jobbet eller måske endda til julehyggen hjemme i sofaen med familien. Lad dine venner gætte, hvem du mest tror på af julemanden og enhjørningen!

  • Materiale: 100% akryl
  • Fås i størrelserne: XS, S, M, L og XL (herrestørrelser)
  • Pasform: Normal
  • Strikket i førsteklasses garn
  • Vaskeinstruktioner: Vaskes i maskinen på et skåneprogram (maks. 30°C)
  • Skal ligge fladt, når den tørrer
  • Herremodellen er 180 cm høj og bærer en størrelse Medium
  • Damemodellen er 170 cm høj og bærer en størrelse X-Small
  • Bemærk, at prisen er for én trøje

Holy Crap Juletrøje

349,90 kr

Du kan også lide

Andre kunder købte også