Fri fragt over 499 kr
Levering 1-3 hverdage
30 dages åbent køb
25.000+ artikler
Op til 70% rabat* på dekorationer til festen! 🎉 Til 12/7 *Gælder ikke Tryksager og Helium.
-51%
Ikke på lager
OppoSuits The Riddler Damejakke
OppoSuits The Riddler Damejakke
OppoSuits The Riddler Damejakke
OppoSuits The Riddler Damejakke
Match med din partner - indtag udklædningsfesten som The Riddle Couple! Du kan naturligvis også være modig nok til at være den eneste Gækkeren ved festen. Passer perfekt til udklædningsfesten eller halloween.

OppoSuits er det stik modsatte af almindelige jakkesæt, bortset fra kvalitet og pasform. De er fremstillet i sjove, usædvanlige mønstre og farver i et gennemtænkt design. Takket være tøjets høje kvalitet kan du bruge dit OppoSuit igen og igen, uden at det mister sin pasform.

BEMÆRK, at OppoSuits jakkesæt er slim fit. Vi anbefaler derfor, at du vælger den større størrelse, hvis du står og skal vælge to forskellige størrelser.

Her får du en grøn jakke med spørgsmålstegn som motiv. Jakken er fremstillet af polyester og fås i 4 størrelser.

Fås i størrelserne: Small, Medium, Large, X-Large og XX-Large(dame).

OBS! Skjorte, butterfly og sko medfølger ikke.

OppoSuits The Riddler Damejakke

5(af 1 Bedømmelse)
169,90 kr349,90 kr
Vælg variant

Du kan også lide

Andre kunder købte også