Hoppa till innehållet
Fri fragt over 499 kr
Levering 1-3 hverdage
30 dages åbent køb
25.000+ artikler
GIVEAWAY! 🏳️‍🌈 Få en Pride-sminkestift gratis, når du handler! Gælder til 6/8 eller så længe lager haves.
Pisk med Strasshåndtag
Pisk med Strasshåndtag
Sæt prikken over i’et på dit udklædningslook med en accessoire, der virkelig fanger alles blik. Denne flettede pisk har et elegant håndtag med glitrende strassdetaljer og passer perfekt til alt fra cirkusdirektører og løvetæmmere til pirater, cowgirls og andre karakterer, der vil gøre en storslået entré. 

Pisk med Strasshåndtag er fremstillet i imiteret læder med et flettet design og dekorative kvaster for enden. Det strasspyntede håndtag giver et luksuriøst udtryk, og den praktiske håndledsrem gør den nem at holde fast i under festen. Et effektfuldt udklædningstilbehør, der løfter dit outfit på et øjeblik. 

  • Materiale: PU og polyester
  • Mål: 137 cm
  • Flettet pisk i imiteret læder
  • Håndtag med strasslignende dekoration
  • Dekorative kvaster
  • Håndledsrem for bedre greb

Dette er en Leg Avenue™-produkt. Leg Avenue er kendt for sine kostumer i fantastisk kvalitet. De koster måske lidt mere, men de er helt i en klasse for sig! Slet ikke at sammenligne med andre kostumer. Takket være stoffets kvalitet kan du vaske og bruge kostumet igen og igen.

Pisk med Strasshåndtag

229,90 kr
På lager(6 stk.)

Du kan også lide

Andre kunder købte også