Fri fragt over 499 kr
Levering 1-3 hverdage
30 dages åbent køb
25.000+ artikler
Op til 70% rabat* på dekorationer til festen! 🎉 Til 12/7 *Gælder ikke Tryksager og Helium.
Mest populære
Monin Hyldeblomst Sirup
Monin Hyldeblomst Sirup
KundebilledeKundebillede
Monin Hyldeblomst Sirup
Få typer af smag er så opløftende som hyldeblomst. Frisk, sød og intens - den passer godt i sorbet, drinks og te, men tager også desserter og bagværk til et nyt niveau. Hyldeblomst leder tankerne hen på varme sommerdage og er en kølig og lækker tørstslukker i lemonader, men passer også rigtig godt som smagstilsætning i mousserende vin på en lun sommeraften.

Monin Hyldeblomst Sirup er en sirup med smag af hyldeblomst. Den friske og syrlige smag passer rigtig godt i en række forskellige drikkevarer, men også i desserter.

Flasken rummer 700 ml. Åbnet flaske kan holde sig i tre måneder.

Ingredienser: Sukker, vand, koncentreret citronjuice, syre: citronsyre, naturlig aroma, naturlig grapefrugtaroma. Indeholder hyldebærekstrakt. Bemærk! Kun tekst på engelsk på flasken. Forandringer i produkternes indhold kan forekomme. Kontrollér derfor altid produktinformationen på originalpakken. Ved spørgsmål bedes du venligst kontakte vores kundeservice.
Bedst før: Produktet har mindst 4 ugers holdbarhed ved køb, hvis ikke andet er angivet.

Monin Hyldeblomst Sirup

4.6(af 12 Bedømmelse)
119,90 kr
70 cl
På lager(15 stk.)

I kollektion

Tilbehør

Du kan også lide

Andre kunder købte også